Aktualności
Kontakt
Reklama w Spółdzielni
Vademecum lokatora
Wykaz nieruchomości
Organy Spółdzielni
Pliki do pobrania
Wykonanie remontów
E-usługa
Administrowane Wspólnoty Mieszkaniowe
Oferta dla Wspólnot Mieszkaniowych
RODO
 
Kontakt
Oferta kanałowa
Cennik
Pliki do pobrania
InfoLipno

 
 

Informujemy, iż zgodnie z przykazywaną od ponad dwóch lat informacją w dniach z 19 na 20.01.2020r. (tj z niedzieli na poniedziałek w godz. 23:00 w niedzielę do godz. 7:00 w poniedziałek), nastąpi wyłączenie sygnału analogowego, który zostanie zastąpiony sygnałem cyfrowym w systemie DVB-C. Dojdzie również do zmian w ofercie programowej naszej telewizji kablowej. Znacznie zwiększy się ilość kanałów w pakiecie socjalnym, natomiast w pakiecie dodatkowym pojawią się dwa nowe kanały: SUPERSTACJA i ANIMAL PLANET HD.

Przypominamy, że do odbioru kanałów cyfrowych niezbędny będzie odbiornik telewizyjny wyposażony w tuner cyfrowy DVB-C lub zewnętrzny tuner cyfrowy, który w dniu 20 stycznia 2020 roku należy przeprogramować.

Abonenci posiadający odbiorniki przystosowane do odbioru kanałów w systemie DVB-C, ale nie potrafiący przeprogramować ich na nowo, będą mogli skorzystać z pomocy pracowników Spółdzielni. Czas oczekiwania na przyjazd serwisu może być dłuższy niż zwykle. Taką usługę będziemy prowadzili nieodpłatnie do 28 lutego 2020 roku. Po tym okresie regulacja będzie prowadzona za opłatą zgodnie z cennikiem usług.

Dla Abonentów, którzy nie posiadają odbiornika wyposażonego w zalecany tuner cyfrowy przygotowaliśmy możliwość kupna bądź najmu tego urządzenia od Spółdzielni Mieszkaniowej. Zgłoszenia w tej sprawie przyjmowane będą od 6 stycznia 2020 roku.

Wszelkie informacje dotyczące powyższych zmian, dostępne są w biurze obsługi klienta TVK na os. Sikorskiego 19 lub pod numerami telefonów: 54 288 36 44 lub 609 987 888.