Aktualności
Kontakt
Reklama w Spółdzielni
Vademecum lokatora
Wykaz nieruchomości
Organy Spółdzielni
Pliki do pobrania
Wykonanie remontów
E-usługa
Administrowane Wspólnoty Mieszkaniowe
Oferta dla Wspólnot Mieszkaniowych
 
Kontakt
Oferta kanałowa
Cennik
Pliki do pobrania
InfoLipno

 
 

         Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lipnie zaprasza do zakupu mieszkania w naszej nowej inwestycji, na którą składają się dwa jednoklatkowe, wyjątkowe budynki stanowiące kameralne, monitorowane i ogrodzone osiedle, zlokalizowane przy ulicy Ekologicznej na działkach nr 364/13 i 3180 w miejscu wyjątkowo cichym graniczącym z lasem. W zaprojektowanych blokach w dwóch etapach docelowo powstaną łącznie 64 mieszkania z dużymi słonecznymi tarasami o zróżnicowanych metrażach dających szeroki wachlarz możliwości.

      Inwestycja będzie wykonana z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i materiałów najwyższej jakości. Każdy z bloków posiadać będzie cichobieżną, nowoczesną windę, podziemne garaże oraz komórki lokatorskie oraz klatki schodowe wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Do mieszkań dostaniemy się przez strefę wejścia, którą wykończymy w eleganckim stylu.

       Projekt zakłada także stworzenie zamkniętej i przeznaczonej wyłącznie do dyspozycji mieszkańców nowoczesnej przestrzeni rekreacyjnej z altaną i grillem. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z placu zabaw. Po wybudowaniu budynku teren zostanie zagospodarowany zielenią i wybrukowany alejkami. Powstanie dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych.

        Co ważne, mieszkania budowane będą na zasadach spółdzielczych czyli bez zyskuNabywca pokrywałby tylko faktyczne koszty budowy i nabywał odrębną własność lokalu z księgą wieczystą. Aktualnie zawieramy umowy rezerwacyjne na lokale w pierwszym budynku, który zostanie ukończony do końca 2020 roku.