Aktualności
Kontakt
Reklama w Spółdzielni
Vademecum lokatora
Wykaz nieruchomości
Organy Spółdzielni
Pliki do pobrania
Wykonanie remontów
E-usługa
Administrowane Wspólnoty Mieszkaniowe
Oferta dla Wspólnot Mieszkaniowych
RODO
 
Kontakt
Oferta kanałowa
Cennik
Pliki do pobrania
InfoLipno

 
 

Wybór odpowiedniego zarządcy/administratora to najtrudniejsze z zadań stojących przed Właścicielami nieruchomości i Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy ich codzienne życie zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane z funkcjonowaniem nieruchomości, czy też będą w niej po prostu mieszkać.
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lipnie od 1 stycznia 2013 roku proponuje usługi w zakresie zarządzania/administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Od marca 2014 roku zarządzamy dwoma wspólnotami na os. Armii Krajowej a od kwietnia 2014 również wspólnotą mieszkaniową przy ul. Ciasnej. Od roku 2018 zarządzamy Wspólnotami mieszkaniowymi przy ul. Mickiewicza 26 i Mickiewicza 22. Od roku 2019 zarządzamy wspólnotą mieszkaniową przy ul. Włocławskiej 5D.
Wybierając nas, otrzymują Państwo pełną i profesjonalną obsługę nieruchomości, która w przyszłości dzięki racjonalnemu wykorzystaniu środków finansowych wpłacanych przez właścicieli lokali, przyczyni się do podniesienia wartości rynkowej nieruchomości, estetyki, utrzymania w należytym stanie technicznym i obniżenia kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej.
Gwarantujemy, że zarządzanie/administrowanie będzie wykonane rzetelnie według najlepszych standardów zawodowych z należytą starannością, przy maksymalnym zaangażowaniu dla Państwa dobra. Będą mogli Państwo liczyć na fachowe poprowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych, prawnych, księgowych i technicznych, a co za tym idzie - na poprawę jakości zamieszkiwania. Największym atutem naszej firmy jest wykwalifikowana kadra pracowników posiadających stosowne uprawnienia zawodowe, która jest niezbędna do świadczenia usług na wysokim poziomie. Spółdzielnia zatrudnia pracownika posiadającego licencję zarządcy nieruchomości (Nr up. 24 085).
Poprzez posiadane doświadczenie i solidność dajemy Państwu gwarancję uczciwego, transparentnego i właściwego wykonania powierzonych obowiązków. Zapewniamy pełną przejrzystość  rozliczeń i dbałość o interes wspólnoty mieszkaniowej.

j


 W celu uzyskania szczegółowych informacji o zakresie działalności, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel. 54 288 36 44
lub sekretariat@smlipno.com.pl;prezes@smlipno.com.pl

Z poważaniem
Prezes Zarządu SM LIPNO

Maciej Kmita
Naszą misją jest zapewnienie Naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości poprzez dostarczenie im pakietu usług najwyższej klasy.
Szczegółowy zakres naszych usług ustalany jest każdorazowo zgodnie z życzeniami Wspólnoty i spisany zostaje w umowie o zarządzanie/administrowanie nieruchomością. Wszelkie ostateczne i istotne decyzje dotyczące nieruchomości wspólnej pozostawiamy w rękach jej Właścicieli. Deklarujemy ścisłą współpracę z Zarządem Wspólnoty i właścicielami, realizację podjętych uchwał oraz pełną kontrolę nad finansami i gospodarką Wspólnoty.